Oferta:

 

Serwis systemów różnych dostawców

Administrowanie systemami, w których występują produkty różnych dostawców i stawiającymi różne wymagania, jest bardzo kłopotliwe. Serwis systemów heterogenicznych świadczony przez ICL eliminuje te kłopoty, zapewniając bardziej efektywną obsługę za pośrednictwem jednego punktu kontaktowego.

 

Szkolenia

Aby uporać się z narastającym problemem niedostatecznych kwalifikacji pracowników, trzeba zapewnić im możliwie szybkie i efektywne szkolenie

 

Enterprise Systems

Systemy dla przedsiębiorstw obejmują między innymi możliwość unowocześnienia systemu informatycznego przedsiębiorstwa przez wprowadzenie systemu opartego na Windows NT lub emulatora systemu, spełniającego analogiczne funkcje jak system mainframe i zintegrowanego ze starszymi systemami..

 

Infrastruktura

 

Popraw efektywność pracowników i zwiększ konkurencyjność wdrażając infrastrukturę informatyczną z ICL

Oznacza to ni mniej ni więcej, tylko całkowitą zmianę koncepcji środowiska pracy w przedsiębiorstwach i instytucjach. Niejednokrotnie bowiem pracownicy kierują się uprzedzeniami i przyzwyczajeniami, zespoły działają rutynowo, na poziomie przedsiębiorstwa czy instytucji panują przestarzałe systemy i kultury z poprzedniej epoki. Należy przypuszczać, że przedsiębiorstwo mogłoby w wymiernym stopniu zwiększyć swą efektywność, swe sukcesy i zyski, gdyby tylko zdołało skierować na użyteczne tory chociaż część talentów, czasu i pieniędzy, które obecnie są marnowane w miejscu pracy.

Proponowany przez ICL wyjątkowy zestaw usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem lub outsourcingiem infrastruktury informatycznej, obejmuje produkty, rozwiązania szkolenia i doradztwo, które po zastosowaniu w firmie czy instytucji całkowicie zmienią sposób działania jej pracowników.

czytaj więcej...

Pracownicy brytyjskich firm już wkrótce będą ustalać terminy spotkań, odczytywać i wysyłać wiadomości poczty elektronicznej oraz zarządzać kalendarzami i pocztą głosową z dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego poprzez Portię - uaktywnianą głosem osobistą asystentkę.

W imieniu dzwoniącego Portia odczyta i wyśle pocztę elektroniczną, umówi na spotkanie i określi jego termin. Uaktywniana głosem osobista asystentka firmy ICL pozwala na wykorzystanie najważniejszych funkcji programu Microsoft Outlook przez telefon.