Naszą rolą jest:

 

integracja e-biznesu z tradycyjnymi procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie; wsparcie działalności firmy przez wdrażanie oprogramowania "szytego na miarę"; zarządzanie aplikacjami w celu szybkiego reagowania na zamieniające się potrzeby klienta i jego rynku.

http://www.zielonysklep.eu/drivelan-mocna-erekcja-kazdego-dnia/
czytaj więcej...
http://www.zielonysklep.eu/drivelan-mocna-erekcja-kazdego-dnia/

 

 

 

Aplikacje : Wstęp

 

Większa wydajność dzięki aplikacjom ICL dla przedsiębiorstw

Niewiele przedsiębiorstw stoi przed problemami i wyzwaniami charakterystycznymi wyłącznie dla nich. Jeszcze mniej jest takich, które stosują w swojej działalności specjalne rozwiązania dla każdego działu, niespotykane na innych rynkach i w innych branżach.

Od wielu lat ICL jest czołowym integratorem systemów w Polsce i w Europie. Nasi konsultanci i programiści stworzyli i wdrożyli aplikacje, obsługujące pełen zakres procesów gospodarczych i organizacyjnych przedsiębiorstw z wielu sektorów. Żadna inna firma nie dysponuje taką wiedzą i doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań, od zintegrowanych systemów zarządzania korporacjami po interfejsy dla końcowych użytkowników.

ICL zapewnia przedsiębiorstwom efektywność i elastyczność ich funkcjonowania, dzięki wdrożeniom gotowych aplikacji, systemów tworzonych i dostosowywanych do ich indywidualnych potrzeb oraz rozwojowi i integracji istniejącego oprogramowania z nowymi elementami.

Zakłady przemysłowe

Fabryka Barwników "Boruta" S.A., Philips Lighting Poland S.A., Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA, Elektrim Kable S.A., Zakłady Farmaceutyczne Polfa Kutno SA, Zelmer Rzeszów, Fabryka Maszyn Górniczych FAMUR SA, Dolfamex Sp. z o.o., Dyrekcja Eksploatacji Cystern S.A., FabrykaKabli Załom S.A., Zakłady Azotowe Puławy, Elana S.A., Fabryka Dywanów Kowary S.A.

Przedsiębiorstwa handlowe

Auchan, Globi, American Restaurants (Pizza Hut, Taco Bell, KFC), Loox, Vision Express, Ahold & allkauf, Castorama, Elwar